Prezentujemy Państwu dom do sprzedania

1) Powierzchnia działki 690m²
2) Powierzchnia domu 260m²
3) Powierzchnia zabudowana całkowita (tarasy, garaż) 300m²

Dom przeszedł generalny remont wraz z rozbudową w roku 2008. Działka posiada dwa niezależne wjazdy od ul. Dauna oraz od ul. Nadzieja. Dom zawiera trzy niezależne wielopoziomowe mieszkania.

Cena : 1 150 000zł

Parter 100m² w tym 4 niezależne pokoje, 2 łazienki, korytarz oraz duża kuchnia z tarasemPiętro to dwa dwupoziomowe mieszkania z możliwością ich połączeniaOgród, zadbany i klimatyczny zawiera automatyczne nawodnienie i oświetleniePolecamy:

1) Osobie, która zamierza czerpać stały dochód z możliwości wynajmu i jednocześnie zadowoli się przytulnym mieszkaniem z tarasem oraz zielonym ogrodem ze starodrzewem.

2) Wielopokoleniowej rodzinie która pragnie wspólnie mieszkać i mieć dla siebie prywatną zieloną przestrzeń i osobne wjazdy.

3) Osobie która marzy o mieszkaniu w mieście z dużym ogrodem oraz o nowoczesnej przestrzeni pełnej światła i prostoty - tutaj przy niedużym nakładze istnieje możliwość przerobienia powierzchni mieszkań na tzw. "open space" gdyż większość ścian można łatwo usunąć. Na planie zaznaczono ściany nośne kolorem czerwonym.

               4) Osobie, która chicałaby oddzielić powierzchnię mieszkaniową od własnej pracowni gdzie może oddać się swojej pasji (parter można przeznaczyć na gabinety artystyczne, edukacyjne, medyczne, administracyjne itp.)statcounter